Joybet Bayilik

 

Ekstra olarak %25’e varan oranlarda kazanç sağlamak için bayilik hizmetinden faydalanabilirsiniz. Joybet bayilik oldukça hızlı ve yüksek derecede sizlere kar vade etmektedir. Kazanç elde edebilmeniz için kayıt gerçekleştirmeniz yeterlidir. Kayıt gerçekleştirmenin arkasından sitenize direkt olarak vermiş olduğumuz linki paylaşarak buradan girecek karı her ay hesabınıza aktarmış olacaksınız. Site birçok farklı seçenek ile sizlere kazanç sağlama imkanı sunmaktadır.

Joybet Ortaklık Programı

 

Joybet bayilik ortaklık programıdır. Siteniz ile joybet arasında yapılmış olan anlaşma çerçevesinde yeni gelen müşterilerin sağlamış oldukları yatırımların %25’i hesaba aktarılır. Ortaklık programına kayıt olabilmek için site içerisinde bulunan formun doldurulması gerekmektedir. Formun doldurulmasından sonra en geç 24 saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır. Hesabın aktif edilmesi ile birlikte kazanç sistemi başlayacaktır.

 

Site ile ortaklık konusunda anlaşma sağladığınız andan itibaren kullanım koşullarını kabul etmeniz gerekir. Belirtilen kullanım koşullarına site içerisinde ulaşabilirsiniz. Sitenin ortaklık programından faydalanabilmeniz için mutlaka bir site sahibi olmanız gerekmektedir.

 

Joybet Para Kazanma

 

Site içerisinden oyunlara katılım sağlayarak para kazanılabileceğiniz gibi joybet bayilik sistemi üzerinden de para kazanabilirsiniz. Yeni gelen üyelerden üye Kazancı elde edebilmeniz adına öncelikle gelen üyenin mutlaka 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Ayrıca sitenin kullanım koşullarını bütünüyle kabul etmesi de şarttır.

 

Sahibi olduğunuz site ile ilgili ayrıntılı bilgiyi form içerisinde belirttikten sonra değerlendirme süreci başlar. Başvuru yapılan sitelerin birçoğu kabul edilmektedir. Bazı özel durumu bulunan siteler ise kabul edilmeyebilir. Aşırı ayrımcılık veya cinsiyet ile ilgili paylaşımlarda bulunan siteler ile ilgili yapılan başvurular kabul edilmez.

 

Tarafınıza verilmiş olan özel link ile gelen müşterilerin tamamından %25’e varan kazançlar elde edebilirsiniz. Link size özel olarak verilmiş olmasından dolayı herhangi bir karışık olmamaktadır. Sürekli olarak anlık kazançlarınızı takip edebilirsiniz. Aylık olarak paranızı kripto olarak hesabınıza aktarabilirsiniz. Linkiniz olan tıklama neticesinde siteye üye olan üyelerden ömür boyu kazanç elde edersiniz. Böylece bir anlamda pasif gelir olarak belirtilmekte olan gelir miktarına kısa bir süre içerisinde ulaşırsınız. Belirli bir süre sonra oldukça yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

 

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir